Matusekorraldus

Matusekorraldus on terviklahendust pakkuv teenus, mille käigus koordineerime ja korraldame Teile kalli inimese ärasaatmise. Meil on olemas teadmised, kogemused ja turu parimad koostööpartnerid, et korraldada südamlik ja väärikas lahkunu viimsele teekonnale saatmine.

Kui lähedane inimene meie kõrvalt lahkub, ükskõik on siis see rohkem või vähem ette teada, see on igal juhul suur läbielamine. Matuse korraldamine võib siis sellel hetkel tunduda teema, millega kõige vähem tahaksite tegeleda.
Kui enamasti on matjal teada, kas ta soovib oma lähedasele ilmalikku või kiriklikku ärasaatmist ja kas hauamatust või urnimatust, siis matusebüroos tuleb aga koheselt lisaks vastata mitmekümnele detailiküsimustele nagu näiteks millist kirstu või urni Te soovite, millisest materjalist, milliseid lilleseadeid Te soovite, mis lilledest, mis värvi, millist hauaplaati, kui palju hauaküünlaid, kas on vaja matuselinte, millist muusikat Te soovite jne …

On arusaadav, et sellisel hetkel võib olla raske kaasa mõelda ja teada koheselt vastuseid kõikidele küsimustele.

Matusekorraldajana soovime Teilt ära võtta matusebüroosse minemise kohustuse.

Kohtume Teiega Teile sobivas kohas ja viisil. Sissejuhatuseks viime Teid kurssi matuse korraldamise erinevate etappidega, et teaksite, mida ja kuidas on vaja teha. Aitame Teil arendada edasi mõttekäike, kui Teil on erisoovid või enda konkreetne nägemus.

Matusetseremoonia kesksel kohal on alati lahkunu ning hästi korraldatud üritus annab omaksetele ja tuttavatele piisavalt võimalusi jätta lahkunuga hüvasti üheskoos kui ka privaatsete momentide läbi. Pisiasjad-detailid, millele leinas olevad inimesed ise ei pruugi sel hetkel mõelda ega osata küsida, võivad muuta kogu mälestusürituse olemust ja meeldejäävust. Õigesti valitud lilleseaded, küünlavalgus, lahkunut meenutavad mälestuslood elava muusika esituses, hästi läbimõeldud hüvastijätu kõned, hubasus, kaunistatud puusärk või urn lahkunu tuha jaoks on ainult mõned detailid, mis sobivaks tervikuks kombineerituna teevad igast ärasaatmisest meeldejääva päeva. Raskes leinas olevatele omaksetele on see väike, aga oluline lisaväärtus, aidates neil teha sügava kummarduse ja viimase austusavalduse kallile lahkunule.

Meie suurimaks väljakutseks on pakkuda inimestele emotsioone ja mälestusi, mis ületaks nende ootused.

Matuste korraldamisel lähtume alati kliendi soovidest ja eelarvest ning aitame leida parima võimaliku lahenduse, et ärasaatmise tseremoonia ning hilisem peielaud mõjuks sooja, soliidse ja hästi läbimõeldud tervikuna. Oleme Teie kõrval kogu protsessi vältel, st oleme Teie jaoks olemas ka matuste ajal ning aitame kohapeal korraldada kõike nii, et Te ei peaks millegi pärast muretsema.

Tule ja arutame üheskoos, kuidas Sinu jaoks kallist ja alati liiga vara lahkunud inimest väärikalt mälestada ja erilisel kombel igavesele teekonnale saata.

Matusekorralduse teenuse hinnaks on 10% matuse eelarvest, minimaalselt 200 eurot. Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu.

 

Meie usaldusväärsed koostööpartnerid:

                  

       

         

 

Võta meiega ühendust