Mälestusürituse korraldus

Mälestusüritus on ilus viis oma lähedast meenutada tema sünni- või surma aastapäeval. Pole tähtis, kas seda tehakse väiksemas pereringis või suuremalt koos lahkunu parimate tuttavate ja sõpradega. Sest iga inimene on jätnud endast maha jälje, mis on väärt esiletõstmist ja meenutamist.

See on oluline ka järeltulevatele põlvedele, et nad teaksid, kes olid nende esivanemad ning nad saaksid kuulata lugusid nendest. Igapäeva kiirete toimetuste kõrval ei pruugi alati tekkida sellist hetke ja tunnet, et tahaks lahkunud inimestest rääkida. Ma usun, et mälestusüritus on selleks hea võimalus, kuna loob sellisteks meenutusteks sobiliku õhustiku.

Mälestusürituse korraldamise soov on osadel inimestel tekkinud ka sellest, et tol hetkel kui tuli matuseid korraldada, oli hing liiga katki ja mõte kinni. Tuli võrdlemisi kiirelt mingid valikud teha. Või oli tol korral oma kallis inimest mattes raske majanduslik olukord ning ei saanud teha kõike nii nagu oleksite südames soovinud…

Teie soovide ja eelarve järgi korraldame kõik vajaliku selleks, et Teile lähedase, alati liiga vara lahkunud inimese, mälestamise hetk oleks nii visuaalselt kui ka hingeliselt ilus ja südamlik.

Mälestusürituse korraldamise teenuse hinnaks on 10% eelarvest, minimaalselt 180 eurot. Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu.

Võta meiega ühendust