Mälestusesemed lahkunu riietest

Asjad kannavad endas edasi nende omaniku aurat ja mälestusi. Mida teha kalli inimese riietega peale tema surma, on kindlasti üks rasketest küsimustest teiste seas, millega lähedased silmitsi peavad seisma.  

Mitmete võimalike variantide seas on tõeliselt armas mõte lasta valmistada mõnest lahkunu (lemmik) riideesemest mälestusese. Selleks võib siis olla näiteks tekk, padi või miks mitte ka kaisuloom. Mälestusese on midagi, mis pakub leinas hingekosutust, sellega koos jääb alati tükike lahkunust meie, elavate, juurde ning see võib olla ka midagi, mis rõõmustab järeltulevaid põlvkondi.

Tööd valmivad lapitehnikas, kasutada saab erinevaid kujundeid. Tööd on väga kvaliteetsed, neid on võimalik pesumasinaga pesta. Täidiseks on kasutatud allergiavaba polüestervatiini. Ei ole oluline, kui palju materjali on Teil pakkuda. Kasutame seda, mis on ning ülejäänu lisab ja sobitab juurde disainer-õmbleja.

Esemetele on võimalik lasta peale tikkida näiteks lahkunu nimi ja daatumid, tsitaat või mõni muu tore lause, mida lahkunu armastas kasutada. Kui mälestusese on mõeldud järeltulevatele põlvedele, kellega lahkunul ei õnnestunud kohtuda või piisavalt aega koos veeta, siis saab kirjutada ka näiteks nii „See oli sinu armsa vanaema lemmikpluus. Selle kaudu on ta alati sinu kõrval ja kaitseb sind“ vms… võimalusi on palju.

Võtke meiega julgelt ühendust info@hingeloom.ee Koos leiame kindlasti sobiva disaini ja lahenduse.

Mõned näited…

 

 

Võta meiega ühendust