Kerli Soans

Minu kirg on minu töö – meeldejäävate ürituste korraldamine ja klientide ootusi ületavate lahenduste loomine on mind alati paelunud. Olen leidnud oma kutsumuse valdkonnas, mis vajab arengut ja uut hingamist.

Muistsetel esivanematel üle kogu maailma, olid matusetseremooniad ja lahkunu mälestamine väga eriline sündmus. Suure leina kõrval oli äärmiselt oluline lahkunu väärikas ja eriline ärasaatmine. Surm on paratamatult meie elu lahutamatu osa ning lahkunu igavesele teekonnale saatmine on meie viimane võimalus teha talle sügav kummardus ning anda talle teele kaasa head sõnad.

Ma soovin taaselustada traditsioonid, mille keskmes on lahkunu austamine ja mälestamine erilisel ja meeldejääval moel. Usun, et ka raskeid hetki on võimalik muuta erilisemaks ja tunnet veidi helgemaks, kui lahkunu ärasaatmine toimub viisil, kus õhustik on soe ja hubane ning kogu tseremoonia mõjub ühtse tervikuna.

Oma kogemusega suudan leida parimad lahendused lahkunu lähedaste soovidest lähtuvalt ning muuta lahkunu viimsele teekonnale saatmise hetked meenutusteks, mis täidavad hiljem sooja tundega….