Mida teha kalli inimese riietega peale tema surma?

See on kindlasti üks raske teema, millega omaksed peale oma lähedase lahkumist silmitsi peavad seisma. Asjad ju kannavad endas edasi nende omaniku aurat ja mälestusi.

Minu meelest, paljude teiste variantide seas, on üks armas mõte lasta valmistada mõnest tema (lemmik) riideesemest mälestusese. Selleks võib siis olla näiteks tekk, padi või miks mitte ka kaisuloom. Mälestusese on midagi, mis pakub leinas hingekosutust, sellega koos jääb alati tükike lahkunust meie, elavate, juurde ning see võib olla ka midagi, mis rõõmustab järeltulevaid põlvkondi.

Mul on nii hea meel teada anda, et olen leidnud ühe toreda ja südamliku naisterahva, kes teeb oma     (käsi)tööd hingega ning kellega koos me sellist võimalust pakkuda saame.

Tööd valmivad lapitehnikas. Saab kasutada erinevaid kujundeid. Tööd on väga kvaliteetsed, neid on võimalik pesumasinaga pesta. Täidiseks on kasutatud allergiavaba polüestervatiini.

Toodetele on võimalik lasta peale tikkida näiteks lahkunu nimi ja daatumid, tsitaat või mõni muu armas lause, mida lahkunu armastas kasutada. Kui mälestusese on mõeldud järeltulevatele põlvedele, kellega lahkunul ei õnnestunud kohtuda või piisavalt aega koos veeta, siis saab kirjutada ka näiteks nii „See oli sinu armsa vanaema lemmikpluus. Selle kaudu on ta alati sinu kõrval ja kaitseb sind“ vms… võimalusi on palju.

Lisan siinkohal pildi kahest näidisest – beebi tekk 110×110 ja kaisujänesepadi. Siin on kasutatud kolme meeste triiksärki.

 

Aga see ei ole tegelikult oluline, kui palju materjali on kliendil pakkuda. Kasutame seda, mis on ning ülejäänu lisab ja sobitab juurde toote disainer/õmbleja.

Antud beebi teki näite puhul jäime disaini mõttes lihtsaks ega kasutanud erinevaid kujundeid. Aga ka see variant on olemas.

Seega, kui Sind hakkas selline võimalus huvitama, siis võta meiega julgelt ühendust info@hingeloom.ee Koos leiame kindlasti sobiva disaini ja lahenduse.